Davlat mukofoti muborak bo‘lsin!
«Gidroproyekt» aksiyadorlik jamiyati jamoasi Bosh muhandis Irg‘ashev Elyor Aglamovichni «Shuhrat» medali bilan taqdirlangani munosabati bilan chin yurakdan tabriklaydi.
Mazkur mukofot O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Farmoniga asosan mamlakatimiz mustaqilligining 34 yilligi munosabati bilan berildi. Ushbu yuksak davlat mukofoti esa uning ko‘p yillik professional yutuqlari hamda mamlakatimiz energetika va gidrotexnika sohalari rivojiga qo‘shgan ulkan hissasi e’tirofining yorqin ramzidir.
Elyor Aglamovich uzoq yillardan buyon gidrotexnika va gidroenergetika inshootlarini loyihalash sohasida faoliyat yuritib, muhim infratuzilma loyihalarini amalga oshirishda ishtirok etib kelmoqda. Uning tajribasi va ishiga sadoqati butun jamoamiz uchun namuna bo‘lib xizmat qiladi.
Biz Elyor Aglamovichga mustahkam sog‘lik, oilaviy farovonlik va Vatanimiz ravnaqi yo‘lida yangi kasbiy zafarlar tilaymiz.

Поздравляем с государственной наградой!
Коллектив акционерного общества «Гидропроект» поздравляет главного инженера Иргашева Элёра Агламовича с присуждением медали «Шуҳрат».
Награда присуждена Указом Президента Республики Узбекистан в связи с 34-й годовщиной независимости в признание профессиональных достижений и вклада в развитие энергетической и гидротехнической отрасли страны.
Элёр Агламович на протяжении многих лет работает в области проектирования гидротехнических и гидроэнергетических сооружений, участвуя в реализации важных инфраструктурных проектов.
Мы искренне желаем Элёру Агламовичу крепкого здоровья, благополучия и новых успехов в профессиональной деятельности.