Gidroproekt” AJda Mustaqillik bayrami
“Gidroproekt” AJda yurtimizning eng ulug‘ ayyomi – O‘zbekiston Respublikasi Mustaqilligi kuni keng nishonlandi. Tadbir davomida jamoa a’zolari, mehmonlar va hamkor tashkilotlar vakillari bir joyga to‘planib, Vatanimiz mustaqilligining 34 yilligini ko‘tarinki ruhda qarshi oldilar.
Bayram dasturxonlari, samimiy suhbatlar va ezgu tilaklar bilan boyitilgan ushbu tadbir xodimlar o‘rtasida do‘stona muhitni yanada mustahkamladi, barchaga unutilmas taassurotlar ulashdi.
Shu o‘rinda ta’kidlash joizki, Mustaqillikning 34 yilligiga bag‘ishlab o‘tkazilgan bayram tadbirlari “Vatan uchun, millat uchun, xalq uchun!” degan ezgu g‘oyani o‘zida mujassam etib, yurtimizdagi birlik va hamjihatlik ruhini yanada yuksaltirdi.
“Gidroproekt” AJ jamoasi ushbu muborak ayyom bilan butun xalqimizni samimiy tabriklab, O‘zbekistonning tinchligi va taraqqiyoti yo‘lida fidokorona xizmat qilishini alohida ta’kidlaydi.

Праздник Независимости в АО «Гидропроект»
В АО «Гидропроект» широко отметили самый великий и дорогой для нашего народа праздник – День Независимости Республики Узбекистан. В торжественном мероприятии приняли участие сотрудники компании, приглашённые гости, а также представители партнёрских организаций. Все они с воодушевлением встретили 34-ю годовщину независимости Родины.
Праздничные угощения, искренние беседы и добрые пожелания придали мероприятию особое тепло, способствовали укреплению дружеской атмосферы и подарили участникам незабываемые впечатления.
Следует отметить, что праздничные торжества, посвящённые 34-й годовщине Независимости, прошли под благородным девизом «Во имя Родины, во имя нации, во имя народа!», воплощая в себе идею единства и согласия в нашей стране.
Коллектив АО «Гидропроект» сердечно поздравляет весь народ с этим великим праздником и подчёркивает свою готовность и впредь самоотверженно трудиться во имя мира, процветания и светлого будущего Узбекистана.